(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Lazer İşlemleri

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Erkek Sakal Üzeri Ense Boyun Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Erkekler de yanak, ense, boyun ve kaş arası gibi bölgelerde lazer epilasyon yaptırabilirler. Erkek hastalarda daha çabuk ve hızlı sonuçlar alınabilmektedir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Erkek Kolaltı Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları, bölgenin özelliklerinden dolayı başarılı sonuçlar vermektedir. Ortalama 6 seans uygulanmakla birlikte koltuk altında 4 seansta bile başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Erkek Tüm Vücut Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Lazer epilasyon hem erkekler de hem de kadınlarda göz çevresi hariç tüm vücuda güvenle uygulanabilmektedir. Erkeklerin kıllanma yapısı kadınlara göre farklı olabildiğinden lazer epilasyon cihazında kullanılan parametreler farklılık gösterebilmekte fakat temel prensip aynı kalmaktadır.Bununla beraber vücudun tüm bölgelerine aynı seansta uygulama yapılmamakta bazı bölgelere daha az, bazılarına ise daha çok seans uygulanabilmektedir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Kadın Kolaltı Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Kadınlarda lazer epilasyonunun en çok yapıldığı bölge koltuk altıdır. Koltuk altı kılları genellikle kalın ve serttir. Kıl yerleşimi de lazer epilasyonu için uygundur. Koltuk altı lazer epilasonu oldukça başarılıdır. Kişiye göre değişse de bazen 4 seansta bile çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Kadın Tüm Vücut Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan tıraş, krem ve ağda gibi yöntemler geçici çözümdür. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kalıcı ve güvenli yoludur, cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Kadın Yüz Lazer - Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

  Lazer epilasyon uygulama bölgeleri arasında, hormonlardan en çok etkilenen yüz bölgesidir. Yüz bölgesinde bulunan tüyler; derinlik, kalınlık, renk ve hormonal duyarlılıktan dolayı diğer bölgelere göre farklılık gösterirler. Uğraşılması oldukça zahmetli ve zor olan yüz bölgesindeki tüyler, lazer epilasyon yapılarak kesin şekilde yok edilebilir. Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.