(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Online Hizmetler

  Her Yerde Sağlık online destek hizmetleri ile sağlıklı beslenme ve psikolog hizmetlerini herkes için mekânsal ve zamansal anlamda mümkün kılar. Yoğun yaşam içerisinde bazen yerimizden kalkmadan sorularımıza cevap bulmak isteriz. Artık kolaylıkla ve hızla erişebileceğimiz, deneyimli ve lisanslı bir ekipten istediğimiz danışmanlık hizmetini alabiliriz.

  Gizliliğim korunuyor mu?

  Güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi korumak bizim için önemli ve önceliklidir. 

  Online danışmanlık gerçekten etkili midir?

  Doğru kişilerce doğru bir yöntemle yapıldığı sürece kesinlikle evet. Danışmanlarımızın tavsiyelerine uyduğunuz müddetçe yüz yüze aldığınız verimi almanız mümkündür.

  Heryerdesaglik.com’da hangi yöntemlerle online danışmanlık hizmeti alabilirim?

  Heryerdesaglik.com üzerinde telefonla destek alabileceğiniz gibi, görüntülü olarak da hizmet almanız mümkündür.

  Heryerdesaglik.com danışmanlarına gerçekten güvenebilir miyim?

  Heryerdesaglik.com üzerinden danışmanlık veren tüm uzmanlar anlaşmalı hastanelerimizde görev yapmaktadır. Diploma ve referanslarını ibraz ederek göreve başlamaktadır.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Online Diyetisyen

  145,00 ₺ 264,00 ₺
  Detaylı bilgilendirme için yetkililerimize 0850 325 50 50 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Online Psikolog

  110,00 ₺
  Çalışma Alanları : Anne-Baba tutumları / Boşanma Süreci / Cinsel Kimlik Bozuklugu / Danışmanlığı / Çocuk Odaklı Aile Terapileri / Çocuklarda ve Yetişkinlerde Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu / Performans Kaygısi / Sınav Kaygısı / Davranış Bozuklukları / Depresyon / Ders başarısızlığı / Ergenlik dönemi ruhsal sorunları / Fobiler / Kaygı Bozuklukları / Obsesif Kompülsif Bozukluk (takıntılar) / Çocukluk Çağı Sorunları (gece nöbetleri, alt ıslatma, kardeş kıskançlığı, okul fobisi, tikler, uyumsuzluk, öfke nöbetleri) / Özgül Öğrenme Güçlüğü (Disleksi) / Panik Bozukluk / Sosyal Fobi / Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü / Travma Sonrası Stres Bozukluğu / Yas Süreci