(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Kargo Ve Teslimat

  Kargo & Teslimat
  Kargo ücreti limiti nedir?
  Gönderileriniz için herhangi bir alt limit olmaksızın kargo hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Her Yerde Sağlık olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.
  Teslimat
  İstenilen adrese
  Fatura adresine teslim
  • Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi "Teslimat adresi" adımında kabul edilir.
  • Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
  • Teslimat notu ve fatura ile birlikte verilir.
  • Yurtiçi kargo tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
  Farklı teslimat adresine teslimat
  "Teslim adresini" sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz.
  Fatura ve gönderim adresleri aynı ülkede olmalıdır.
  Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
  Yurtiçi kargo tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
  E-posta adresiniz yoksa, faturayı fatura adresine gönderebilirsiniz.
   
  Teslimat adresinde alıcının bulunamaması
  Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Her Yerde Sağlık’a geri iletir.
  Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy, kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri (0850 325 50 50) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.
   
  Teslimat tarihi ve sipariş takibi
  Siparişiniz onaylandıktan sonra, en geç 2 – 3 (bölgeye bağlı değişim gösterebilmektedir) iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.
   
  Teslimat ne zaman gerçekleşir?
  Teslimatlar hafta içleri mesai saatlerinde, Cumartesi yarım gün olacak şekilde gerçekleşir. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri teslimat gerçekleşmez.