(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama
  RSS

  '2019' 'Kasım' blog yayınları

  0 Koenzyme Q10 Üreme ve Doğurganlıkta Nasıl Faydalı olur?
  Koenzim Q10 Nedir, Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?
  CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur. Vücut doğal olarak CoQ10 üretir, ancak vücuttaki üretimi yaşla birlikte azalma eğilimi gösterir. Bunun yanında dışarıdan takviyeler veya gıdalar yoluyla da CoQ10 a...
  0 Soğuk Ortamlarda Çocuklarımıza Neden Şapka Giydirmeliyiz?
  Vücudunuz, sıcaklığının üçte birini kafanızdan kaybedebilir!
  Soğuk kış günleri henüz yüzünü göstermese de şimdiden hazırlıkları yapmakta fayda var. Soğuk havada uzun süre kalmaktan kaçınmak, özellikle çocukları korumak önemli.
  Çocuğunuz bu tür hava koşullarında evi asla şapka olmadan terk etmemeli! Çocuklar, vücut ısısının üçte birini kafalarından kaybedebilir, bu yüzden uygun şekilde giyindiklerinden emin olmalıyız.
  Aşırı soğuk, iki ciddi soruna neden olabilir: Hipotermi ve Donma.
  Hipotermi...
  0 Probiyotikler Ruh Halini Ve Bilişsel İşlevi Arttırmaya Yardımcı Olabilir
  Probiyotikler bağırsak sağlığını iyileştirmekten daha fazlasını yapabilir. Beyin işlevlerinizde probiyotiğe bağlı olarak da artırılabilir.
  Araştırmalar, bağırsak - beyin ekseni adı verilen bir ortaklık olduğunu göstermektedir. Beyin ve bağırsak arasındaki temel bağlantı, vücuttaki en uzun sinir olan vagus siniridir.
  Bağırsak, "ikinci beyin" olarak adlandırılmıştır çünkü beyin ile aynı nörotransmiterlerin çoğunu üretir. Serotonin, dopamin ve gamma-aminobütirik asit, hepsi ruh halini düzenlemede ö...