(0) Adet
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Close
  Filters
  Tercihler
  Arama

  Bizden Haberler

  Kusursuz hizmet anlayışı, sağlık kavramını öne çıkaran duruşuyla Her Yerde Sağlık, Türkiye’nin ilk online sağlık pazarı vizyonunu oluşturan kurumu oldu. Her Yerde Sağlık yaşam kalitenizi artıracak en iyi hizmet ve çözümleri sunarak hayatı kolaylaştıran çözümlerle 7 gün 24 saat sağlık hizmetlerini karşılaştırmanıza ve kolayca satın almanıza olanak sağlıyor.

  “ İnsanın en kıymetli serveti sağlığı. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak ve bu serveti korumak için her türlü hizmeti bilgisayarınızın ekranlarına getiren Her Yerde Sağlık her yaşa ve cinsiyete hitap ediyor".

  15 Kasım 2019

  Türkiye’nin lider e-sağlık platformu Her Yerde Sağlık, Özel Antalya Yaşam Hastaneleri ile Antalya 'da hizmet ağını genişletiyor. Yaşam Hastaneler Grubu; Kemer, Antalya, Alanya, Opera, Manavgat, Akdeniz Sağlık Vakfı şubeleri ile Tanı ve Tedavi Birimleri, Yoğun Bakım Birimleri, Check-Up Merkezi, Tıbbi Birimler alanında hizmet sunuyor.

  22 hekim ile hizmet sunan hastanenin check up ve diğer tarama paketleri Her Yerde Sağlık platformu üzerinden müşterilerimize ulaşmaktadır.

  10 Kasım 2019

  Türkiye’nin lider e-sağlık platformu Her Yerde Sağlık, Özel Yeni Med Tıp Merkezi ile Ankara'da hizmet ağını genişletiyor. Keklik Pınarı, No:395, Dikmen Cd. No:395, 06450 Çankaya/Ankara adresinde hizmet veren sağlık kuruluşu toplam 2500 m2 kapalı kullanım alanına sahip olan, her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı Ameliyathane, hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, teknik odaları, laboratuvar, 7/24 saat hizmet veren acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.

  18 branşta 20 hekim ile hizmet sunan hastanenin check up ve doğum paketleri Her Yerde Sağlık platformu üzerinden müşterilerimize ulaşmaktadır.

  28 Ekim 2019

  Türkiye’nin lider e-sağlık platformu Her Yerde Sağlık, Özel Medipark Tıp Merkezi ile Ankara'da hizmet ağını genişletiyor. Reşit Galip Cd. No:10 Küçük Esat Çankaya/Ankara adresinde hizmet veren sağlık kuruluşu tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile ayaktan sağlık hizmeti sunmaktadır. 17 branşta 16 hekim ile hizmet sunan hastanenin check up ve doğum paketleri Her Yerde Sağlık platformu üzerinden müşterilerimize ulaşmaktadır.

  23 Eylül 2019

  Türkiye’nin lider e-sağlık platformu Her Yerde Sağlık, Özel Yiğit Gürsoy Bodywell ile Ankara'da hizmet ağını genişletiyor. Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Çankaya/ ANKARA adresinde hizmet veren sağlık kuruluşu Klinik Pilates ile omurga sağlığını, Dermokozmetik Ünitesi ile güzelliğini, Zayıflama uygulamaları ile sıkı bir vücudu, Diş Hekimi ile de gülüş estetiğini tamamlayabilen sağlık hizmetlerini sunmaktadır.

  11 Haziran 2019

  Müşterilerine kusursuz e-sağlık deneyimi yaşatmayı amaçlayan Her Yerde Sağlık, hayatın en önemli dönemi olan gebelik boyunca annelerimizin rahatı için doğum paketi seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.

  Annelerin ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler ve seçeneklerle sağlık hizmeti karşılaştırmasını bir adım ileriye taşıyarak özel muayenehaneleri de hizmet ağına katan Her Yerde Sağlık platformuna katılan Op. Dr. Sibel Orçan hastanelerimize bir alternatif olarak öne çıkıyor.

  02 Haziran 2019

  Her Yerde Sağlık platformunun önemli bir ayağını oluşturacak Şikayetten Teşhise robotunun geliştirilmesi için Ankara Teknopark başvurusu olumlu olarak sonuçlandı. Lokman Hekim Sağlık Grubu doktorlarının destekleriyle geliştirilecek program ile kişilerin kendine özel check up paketlerini oluşturmaları mümkün olacak. Site üzerinden kişiye özel sorulacak soruların cevaplanması ile oluşacak paketler için kişiler farklı sağlık kuruluşlarından teklif alma imkanına da sahip olacak.

  6 Ocak 2020

  Müşterilerine kusursuz e-sağlık deneyimi yaşatmayı amaçlayan Her Yerde Sağlık, hayatın en önemli dönemi olan gebelik boyunca annelerimizin rahatı için doğum paketi seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.

  Annelerin ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler ve seçeneklerle sağlık hizmeti karşılaştırmasını bir adım ileriye taşıyarak özel muayenehaneleri de hizmet ağına katan Her Yerde Sağlık platformuna katılan Op. Dr. Adlıhan Yazıcıoğlu hastanelerimize bir alternatif olarak öne çıkıyor.

  27 Ocak 2020

  Türkiye’nin lider e-sağlık platformu Her Yerde Sağlık, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi ile Eskişehir’de hizmet ağını genişletiyor. Akarbaşı, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:55, 26020 Odunpazarı/Eskişehir adresinde hizmet veren sağlık kuruluşu 5.720 metrekare kapalı alan üzerinde, toplam 63 hasta yatağı, 15 yoğun bakım yatağı (10 genel yoğun bakım+5 koroner yoğun bakım 6 yenidoğan yoğun bakım küvöz, 11 gözlem yatağı), 4 ameliyathane, doğumhane, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, mikrobiyoloji, radyoloji ve klinik laboratuvarları, acil servis üniteleri ile hizmet vermektedir.

  Hastanenin kapsamlı ve uygun check up paketleri Her Yerde Sağlık platformu üzerinden müşterilerimize ulaşmaktadır.